EATON FD3175S24 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9MBJ
EATON FD3175S24 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH9MBJModel: FD3175S24
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"