EATON FD3150LS21 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9LZZ
EATON FD3150LS21 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9LZZModel: FD3150LS21
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"