EATON FD3150LS06U82 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9MAE
EATON FD3150LS06U82 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, Type Fd, 150A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9MAEModel: FD3150LS06U82
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"