EATON FD3150LM04 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9LZQ
EATON FD3150LM04 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH9LZQModel: FD3150LM04
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"