EATON FD3150LA06S02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9LZE
EATON FD3150LA06S02 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9LZEModel: FD3150LA06S02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"