EATON FD3150LA01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Fixed Thermal | BH9LYZ
EATON FD3150LA01 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9LYZModel: FD3150LA01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Width 4.13"