EATON FD3100VLM04 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9LVK
EATON FD3100VLM04 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH9LVKModel: FD3100VLM04
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Length 3.38"
Width 4.13"