EATON FD3100VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Complete Breaker | BH9LVM
EATON FD3100VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9LVMModel: FD3100VL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"