EATON FD3100H10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Complete Breaker | BH9LUK
EATON FD3100H10 Molded Case Circuit Breaker, Thermal-Magnetic Trip Type, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9LUKModel: FD3100H10
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"