EATON FD2200LSD12M03 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd | BH9LLM
EATON FD2200LSD12M03 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, Stainless Steel
Item: BH9LLMModel: FD2200LSD12M03
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"