EATON FD2100LD12M03 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd, Complete Breaker | BH9LKN
EATON FD2100LD12M03 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fd Type, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH9LKNModel: FD2100LD12M03
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"