EATON EK914F915F Transformer Enclosure Kit For Frame 914F And 915F | BH9DKN
EATON EK914F915F Transformer Enclosure Kit, 1.1 Inch W x 1.1 Inch D x 1.1 Inch H
Item: BH9DKNModel: EK914F915F
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Enclosure Kit
Height 1.1"
Length 1.1"
Type DT-3
Width 1.1"