EATON EHD3100VH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ehd, Complete Breaker | BH9DHC
EATON EHD3100VH09 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ehd Type, 3-Pole, 100A, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9DHCModel: EHD3100VH09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"