EATON EHD2100KL C Molded Case Switch, F-Frame, Ehd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH9CXZ
EATON EHD2100KL Molded Case Switch, F-Frame, Ehd Type, 2-Pole, 100A, Line And Load, 50/60 Hz
Item: BH9CXZModel: EHD2100KL
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 6"
Length 3.38"