EATON EHD2100K C Molded Case Switch, F-Frame, Ehd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH9CYL
EATON EHD2100K Molded Case Switch, F-Frame, Ehd Type, 2-Pole, 100A, 50/60 Hz
Item: BH9CYLModel: EHD2100K
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 6"
Length 3.38"