EATON E34FPB297LWP12 Corrosion Resistant Pushbutton, Green, Full Voltage, 12 Vac/Dc, White, Plastic
Item: BJ2XEHModel: E34FPB297LWP12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Actuator Type PresTest
Height 0.01"
Lamp Module Type LED, Full Voltage
Lamp Voltage 12V AC/DC
Led Lamp Number Bayonet Base
Length 0.01"
Lens Color White
Supply Voltage 12V AC/DC
Type 30.5 mm, Corrosion Resistant Watertight/Oiltight
Width 0.01"