EATON E34FPB297LRP74 Corrosion Resistant Pushbutton, Green, Full Voltage, 74 Vac/Dc, Red, Plastic
Item: BJ2XDRModel: E34FPB297LRP74
In Stock
Get it by Friday, May 22
Actuator Type PresTest
Height 0.01"
Lamp Module Type LED, Full Voltage
Led Lamp Number Bayonet Base
Length 0.01"
Lens Color Red
Supply Voltage 74V AC/DC
Type 30.5 mm, Corrosion Resistant Watertight/Oiltight
Width 0.01"