EATON E34FPB297LRP35 Corrosion Resistant Pushbutton, Green, Full Voltage, 35 Vac/Dc, Red, Plastic
Item: BJ2XDGModel: E34FPB297LRP35
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Actuator Type PresTest
Height 0.01"
Lamp Module Type LED, Full Voltage
Lamp Voltage 35V AC/DC
Led Lamp Number Bayonet Base
Length 0.01"
Lens Color Red
Supply Voltage 35V AC/DC
Type 30.5 mm, Corrosion Resistant Watertight/Oiltight
Width 0.01"