EATON E2MEM3800B20W Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsi Trip Type, 3-Pole, 800A, 1000Y/577 Vac
Item: BJ2UFLModel: E2MEM3800B20W
Item Circuit Breaker
Alarm Lockout High Load Alarm
Amperage Rating 800A
Frame M
Height 16"
Interrupt Rating 18 kAIC at 1000V AC
Length 4.06"