EATON E2MEM3800382W Molded Case Circuit Breaker, 1000-4000A Trip Rating, 3-Pole, 800A, 1000Y/577 Vac
Item: BJ2UFFModel: E2MEM3800382W
Item Circuit Breaker
Amperage Rating 800A
Frame M
Height 16"
Interrupt Rating 18 kAIC at 1000V AC
Length 4.06"