EATON E22DLT120R E22 Pushbutton Light Unit, 22.5 Mm, Non-Metallic Heavy-Duty, 120 Vac, Led, Full Voltage | BJ2QEB
EATON E22DLT120R Pushbutton Light Unit, 22.5 mm, Non-Metallic Heavy-Duty, 120 VAC, Led, Red Lens
Item: BJ2QEBModel: E22DLT120R
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Light
Height 0.01"
Led Lamp Number Bayonet base
Length 0.01"
Lens Color Red
Notes Tall LED, Includes A T3- 1/4(BA9) Bayonet Base Lamp
Type 22.5 mm, Non-metallic Heavy-Duty
Voltage Rating 120V
Width 0.01"