EATON E22DL120W E22 Pushbutton Light Unit, 22.5 Mm, Non-Metallic Heavy-Duty, 120 Vac, Led, Full Voltage | BJ2QDZ
EATON E22DL120W Pushbutton Light Unit, 22.5 mm, Non-Metallic Heavy-Duty, 120 VAC, Led, White Lens
Item: BJ2QDZModel: E22DL120W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Light
Height 1"
Led Lamp Number Bayonet base
Length 4 1/2"
Lens Color White
Notes Includes A T3- 1/4(BA9) Bayonet Base Lamp
Type 22.5 mm, Non-metallic Heavy-Duty
Voltage Rating 120V
Width 3"