EATON DR2-4200-13 Load Reactor, 200 A, Nema 1, R2 Load Side Reactor, 0.11Mh, 3% Impedance | BJ2MGC
EATON DR2-4200-13 Load Reactor, 480 VAC, 200A, 0.11 mH, 13 Inch height, 13 Inch Width
Item: BJ2MGCModel: DR2-4200-13
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Load Reactor
Amperage Rating 200A
Depth 13"
Features 0.11Mh, 3% Impedance
Height 13"
Voltage Rating 480V
Width 13"