EATON DR2-2160-03 Load Reactor, 160 A, Open, R2 Load Side Reactor, 0.075 Mh, 3% Impedance | BJ2MCM
EATON DR2-2160-03 Load Reactor, 160A, 0.075 Mh, 3 Percent Impedance, 7.2 Inch H X 6.8 Inch W
Item: BJ2MCMModel: DR2-2160-03
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Load Reactor
Amperage Rating 160A
Depth 9"
Enclosure Open
Features 0.075 Mh, 3% Impedance