EATON DR1-22D2-15 Line Reactor, 2.20 A, 0.5 Hp, Nema 1, R1 Line Side Reactor, 6.8Mh, 5% Impedance | BJ2LND
EATON DR1-22D2-15 Line Reactor, 230 VAC, 2.2A, 6.8 mh, 8 Inch Height, 8 Inch Width
Item: BJ2LNDModel: DR1-22D2-15
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Input Line Reactor
Amperage Rating 2.2A
Depth 6"
Features 6.8Mh, 5% Impedance
Height 8"
Voltage Rating 230V
Width 8"