EATON DK3300Z15 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Dk, Complete Breaker | BJ2LGH
EATON DK3300Z15 Molded Case Circuit Breaker, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 300A, 250 Vdc, 240 Vac