EATON DK3250WS42 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Dk, Fixed Thermal | BJ2LFP
EATON DK3250WS42 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 250A, 240 Vac, 250 Vdc, No Terminals
Item: BJ2LFPModel: DK3250WS42
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"