EATON CMCU100DS Molded Case Circuit Breaker Accessory Handle Mechanism, Handle Mechanism, 30, 60, 100 A | BH9YWR
EATON CMCU100DS Handle Mechanism, 30, 60, 100 A, Frame J-K
Item: BH9YWRModel: CMCU100DS
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
Amps Rating 30/60/100A
Frame Size Frame J-K
Height 5"
Length 6.1"
Series Series G
Type Handle Mechanism
Width 2.9"