EATON CHLD3400T56W Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsig Trip Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BJ8KCMModel: CHLD3400T56W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 8 1/4"
Length 4.06"