EATON CHKDB3250FT33B20W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Electronic Ls Trip, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BJ8JYGModel: CHKDB3250FT33B20W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"