EATON C30CNM41A02A0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 4 No, 1Nc | BJ8BRK
EATON C30CNM41A02A0 Mechanically Held Lighting Contactor, 30A, 4 NO, 1NC, 115-120V/60 Hz, 12P, Two Wire
Item: BJ8BRKModel: C30CNM41A02A0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"