EATON C30CNM100A02A0 Nema Mechanically Held Lighting Contactor, 10No 0Nc Contacts, 30A, C30, 120V | BJ8BPZ
EATON C30CNM100A02A0 Mechanically Held Lighting Contactor, 30A, 10NO, 0NC Contacts, 120V, 10P, Two Wire
Item: BJ8BPZModel: C30CNM100A02A0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"