EATON C30CNM40A02A0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 1 No, 4 No 0 Nc, 30 A, Four-Pole | BJ8BRT
EATON C30CNM40A02A0 Mechanically Held Lighting Contactor, 1 NO, 4 NO 0 NC, 4P, Two Wire, 120V
Item: BJ8BRTModel: C30CNM40A02A0
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"