EATON C30CNM22A03A0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 1 No, 2 No-2 Nc, 30 A, Two-Pole | BJ8BRH
EATON C30CNM22A03A0 Mechanically Held Lighting Contactor, 1 NO, 2 NO-2 NC, 2P, Three Wire, 120V
Item: BJ8BRHModel: C30CNM22A03A0
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"