EATON C30CNM12A02A0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 1 No, 12 No 0 Nc, 30 Ae-Pole | BJ8BQT
EATON C30CNM12A02A0 Mechanically Held Lighting Contactor, 1 NO, 12 NO 0 NC, 3P, Three Wire, 120V
Item: BJ8BQTModel: C30CNM12A02A0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"