EATON C30CNM102A02A0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 10 No, 2 Nc | BJ8BQQ
Item: BJ8BQQModel: C30CNM102A02A0
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"