EATON C30CNM100B03H0 C30Cn Mechanically Held Lighting Contactor, 30 A, 1 No, 10 No-0 Nc, 30 A, Ten-Pole | BJ8BQF
EATON C30CNM100B03H0 Mechanically Held Lighting Contactor, 1 NO, 10 NO-0 NC, 10P, Three Wire, 240V
Item: BJ8BQFModel: C30CNM100B03H0
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Lighting Contactor
Height 3.86"
Length 7.39"
Width 4.18"