EATON C25EGD425T Definite Purpose Contactor, Non-Reversing Contactors And Starters, 25???40A | BJ8BDG
EATON C25EGD425T Definite Purpose Contactor, 4-Pole, 25A, 24 Vac, 50/60 Hz, Screw/Pressure Plate