Item: BJ7YWXModel: C25DNE225D-GL
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Definite Purpose Contactor
Accessories Mounting Plate
Amps Range 15-50A
Amps Rating 25A
Coil Voltage 24V AC
Connection Quick
Enclosure Type Open With Metal Mounting Plate
Frequency 50/60 Hz
Length 3.35"