EATON BKFD150T Main Or Subfeed Bkr Kit 480V 1 Or 3Ph 150A Fd Top Mounting | BJ7QPL
EATON BKFD150T Main/Sub-Feed Circuit Breaker Kit, 480 VAC, 150 A
Item: BJ7QPLModel: BKFD150T
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Main Breaker Kit
Height 6"
Length 3.9"
Width 4.13"