EATON BKED100T Main Or Subfeed Bkr Kit 240V 1 Or 3Ph 100A Ed Top Mounting | BJ7QNQ
EATON BKED100T Main/Sub-Feed Circuit Breaker Kit, 240 VAC, 100A, 65 kA
Item: BJ7QNQModel: BKED100T
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Main Breaker Kit
Height 6"
Length 10"
Width 4.13"