EATON BKED200T Main Or Subfeed Bkr Kit 240V 1 Or 3Ph 200A Ed Top Mounting | BJ7QPA
EATON BKED200T Main Or Subfeed Bkr Kit 240V 1 Or 3Ph 200A Ed Top Mounting
Item: BJ7QPAModel: BKED200T
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Main Breaker Kit
Height 6"
Length 3.9"
Width 4.13"