EATON AN19GN0B5G045 Overload Relay Starter, 45 A, 220/50 Voltage, Ground Fault Feature Set - 9-45 A
Item: BJ7JHGModel: AN19GN0B5G045
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Motor Starter
Amps Rating 45A
Coil Voltage 220/240V
Configuration Non-reversing
Height 7.1"
Length 4.98"