EATON A27SNE45B057 Definite Purpose Starter, 45 A, Coil: 24 V, 50/60 Hz, Separate Control Wiring | BJ7DZU
EATON A27SNE45B057 Non-Reversing Purpose Starter, 24 V, 50/60 Hz, Separate Wiring, Metal Mounting Plate, 45 A
Item: BJ7DZUModel: A27SNE45B057
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Starter
Amps Rating 45A
Coil Voltage 208-240V AC
Frequency 50/60 Hz
Height 6"
Length 3.9"