EATON A27CNC25T006 Definite Purpose Starter, 25 A, Coil: 24 V, 50/60 Hz, 4-6 Fla, 4-6 Fla | BJ7DFJ
EATON A27CNC25T006 Definite Purpose Starter, 25A, 24 V, 50/60 Hz, 4-6 Fla, 3-Phase, Non-Reversing
Item: BJ7DFJModel: A27CNC25T006
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Starter
Amps Rating 25A
Control Characteristics Common Control
Enclosure Type Open With Metal Mounting Plate
Frequency 50/60 Hz
Length 3.7"