EATON 8MES400T Fixed Rating Plug, Digitrip Rms 310, 400 A, For Type Mdl, Hmdl, Cmdl Breakers, Frame J-K
Item: AG8LAZModel: 8MES400T
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Rating Plug
Amps Rating 400A
For Use With For Type MDL, HMDL, CMDL And CHMDL Breakers
Frame Size Frame J-K
Height 1 2/5"
Length 2.3"