EATON 1MMRC200 Meter Stack Meter Cover, Ringless, Meter Cover, Nema 3R | BJ6FYN
EATON 1MMRC200 Ringless Cover
Item: BJ6FYNModel: 1MMRC200
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cover
Features Installed On 200A Socket For Ringless Security
For Use With 200A Sockets
Height 3"
Length 12"
Nema Enclosure Rating NEMA 3R
Notes Used To Change In Field From Ring To Ringless
Type Ringless Cover
Width 9"