EATON 1MMRC125 Meter Stack Meter Cover, Meter Cover, 125A Sockets In 1Mp, 1Mm | BJ6FYK
EATON 1MMRC125 Ringless Cover, Metal
Item: BJ6FYKModel: 1MMRC125
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cover
Features Suitable For 125A Sockets In 1MP, 1mm, And 3mm Modular Metering Stacks
For Use With 125A Sockets In 1MP, 1mm, And 3mm Modular Metering Stacks