EATON 1MFS800RBC Main Fusible Switch, 800A, Copper, Nema 3R, Underground, Class T, Class L, 100 Kaic | BJ6FTK
EATON 1MFS800RBC Main Fusible Switch, 800A, Copper, 100 Kaic, Three-Wire, 1-Phase, 120/240V
Item: BJ6FTKModel: 1MFS800RBC
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Fusible Switch
Length 22.54"
Product Height 47.7"