EATON 1MCB400RCCL Premium Main Circuit Breaker, 120/240 VAC, 400 A, 1 Phase
Get it by Monday, May 25
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 56.25 |
| Ship height (cm) | 154.94 |
| Ship length (cm) | 35.05 |
| Ship width (cm) | 51.31 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- OETIKER 17800134 080-9 Screw Clamp, 0.35 Inch Band Width, 0.6 mm Thick, 70 to 80 mm Size Range